Splňte si aj vy svoj futbalový alebo športový sen

Autor: J&S Group | 15.11.2019 o 7:59 | Karma článku: 1,03 | Prečítané:  275x

Cestovanie a lovenie zážitkov je v kurze. Hlavne v začínajúcom predvianočnom období je na programe plnenie snov, či už materiálnych alebo tých zážitkových. V článku vám ponúkame inšpiráciu na ich splnenie.

Športová cestovka Futbalovysen.sk a Sportovysen.sk existuje už od roku 2012 a za ten čas si svoje futbalové a športové sny splnili tisícky ľudí. Ponúkame vám prehľad top zájazdov, aby ste sa aj vy navnadili na tú správnu vlnu.

9 autobusov a 400 ľudí zvedavých na AUDI CUP 2019

Štvrtýkrát od roku 2012 sme zorganizovali futbalový zájazd na Bayern a mníchovský Audi Cup. Tento rok vás bolo na oboch hracích dňoch 400! Autobusy vyrážali až z Michaloviec so zástavkami po celom Slovensku vyzbierali všetkých futbalových fanúšikov hladných po veľkom futbalovom zážitku v Mníchove.

A bolo sa na čo pozerať. Zostava tohtoročného turnaja bola Bayern, Real Madrid, Tottenham a Fenerbahce. Turci prilákali skvelých divákov, Biely balet svetové hviezdy, finalista Ligy majstrov Tottenham odohral výborné zápasy a domáci Bavori strelili najviac gólov.

Do tretice Chelsea autobus do Rakúska

Tretíkrát v priebehu šiestich rokov sa futbalový klub Chelsea rozhodol odohrať prípravný predsezónny zápas v Rakúsku. A do tretice sme organizovali zájazd na Chelsea. Opäť bol plný autobus The Blues fanúšikov. Prezreli sme si spolu Salzburg, nádherný hrad a dali pivko.

Štadión bol vypredaný do posledného miesta. V našom Chelsea sektore vládla skvelá atmosféra a všetci sme si užili nového trénera a legendu Franka Lamparda.

Splnený sen 72-ročného pána na zájazde Bayern - Dortmund

Príbehov na zaájazdoch je veľmi veľa. O tomto však naozaj treba napísať. Náš najstarší účastník zájazdu, 72-ročný pán Emil, cestoval skoro 1200 km zo Špišskej Novej Vsi, aby zažil atmosféru vypredaného 80-tisicovej arény v Dortmunde. Výsledok 2:0 bol super odmenou.

Vypredaný autobus vyrážal Trenčína a cez Bratislavu a Prahu dorazil na sever Nemecka. Mix slovenských a českých fanúšikov urobil skvelú atmosféru. Sily sme dobili na hoteli s raňajkami, prezreli si Dortmund, užili skvelé futbalové divadlo a Gelbe Wand.

Zásnuby na Eiffelovke počas zájazdu na Tour de France

Naša misia plniť sny nie je len o futbale. Veľký záujem je aj o športy ako tenis, cyklistiku alebo hokej.

Zájazd na Tour de France a poslednú etapu v Paríži máme pravidelne v našej ponuke už tretí rok a tento prekonal všetky rekordy. Náš výnimočný delegát Meďo Sládeček mal tentoraz pod krídlami 30 fanúšikov cyklistiky a hlavne Peťa Sagana.

Slovenská hviezda síce nevyhrala, ale vítazstvo zaznamenala Paťa, ktorú jej romantický priateľ na Eiffelovke požiadal o ruku. Výnimočnú situáciu sme potom všetci rozobrali večer na hoteli pri vínku a želáme "snúbencom" len to najlepšie. :-)

Veľa zo zúčastnených bolo aj v športe JOJke a RTVS. V cieľovej rovinke máme vytipované super miesta s dobrým výhľadom, prezreli sme Paríž a o rok si zážitok opäť zopakujeme.

PONUKA FUTBALOVÝCH ZÁJAZDOV

PONUKA ŠPORTOVÝCH ZÁJAZDOV

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?