Ako zažiť Paríž v najlepšom období

Autor: J&S Group | 8.1.2020 o 14:42 | (upravené 13.2.2020 o 15:22) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  202x

Zažiť a popozerať Paríž je snom nielen športových fanúšikov. Najnavštevovanejšie mesto Európy v roku 2019 a dvojka na svete. Musíte predsa na vlastné oči vidieť legendárnu Eiffelovku. K tomu Tour de France alebo French Open.

Spojte príjemné s užitočným alebo príjemné s príjemným

Zájazdy z ponuky Sportovysen.sk sú špecifické. Okrem športového zážitku dbáme na to, aby ste si výlet užili ako celok. Preto ho vždy spojíme aj s prehliadkou mesta a v hlavnom meste Francúzska je čo vidieť.

Netreba sa obmedzovať vekom, spoločnú reč nájdu mladí, starší aj deti.

Zájazd jednoznačne aj pre ženy

Zájazd do francúzskej metropoly je rodinným výletom. Chlapi sa tešia viac na tú športovú časť. Dámy objednávajú a tvoria viac ako 60% kupujúcich, čo je pri športových zájazdoch naozaj výnimočné.

Romantika na Eiffelovke

Ľudia kupujú zájazd do Paríža ako darček. Hlavne ženy pre mužov. Ale aj muži ženám. Ako na poslednom zájazde, kde sme zažili špecifickú situáciu. Jeden z klientov využil romantiku Paríža a Eiffelovky a priamo nad mestom požiadal Paťu o ruku. Tam sa nedá povedať „nie”.

Hore išla ešte ako „priateľka”, dolu už bola „snúbenica”.

Večer pri vínku sme všetci snúbencom zablahoželali a bolo o čom hovoriť.

Čo uvidíte na Tour de France?

V Paríži sme každý rok. Na Tour de France si užívame poslednú etapu najlepších cyklistických pretekov na svete.

Na Peťa Sagana máme super miesta v cieli a za tie roky už presne vieme, kam sa máme postaviť. A hlavne kedy. Aby ich nikto neobsadil. Super výhľad na prichádzajúcich cyklistov, cieľ a rovnako dobre vidíme na veľkoplošnú obrazovku počas pretekov.

Klienti sa každoročne dostanú do televíznych záberov a boli ste aj v športových správach na slovenských televíziách. Rodina a kamaráti volajú, že vás "videli v telke".

Prečo je tenis v Paríži výnimočný?

Po Wimbledone je práve Roland Garros druhým vyhľadávaným turnajom. Ešte zopár rokov máme možnosť uvidieť antukového kráľa Nadala.

Lístky sú dostupnejšie ako v Londýne a netreba čakať v rade pred areálom. Všetko zabezpečíme pred zájazdom.

Ako prebiehajú zájazdy do Paríža?

Termíny sú v máji (French Open) a v júli (TDF). O počasie sa nemusíte bať. Celý zájazd sprevádza jarná, resp. letná pohoda. Oba výlety sú skupinové s cca 20 ľuďmi, z ktorých sa stane partia.

Kvôli lepšiemu zážitku s vami ide špeciálnydelegát. Slovák, ktorý žil roky v Paríži. Podelí sa s vami so svojimi skúsenosťami a budete očarení, koľko ste toho za pár dní videli. Za tie roky už máme overené hotely so super službami a dobrou dostupnosťou.

Okrem športu sa môžete tešiť napríklad na: baziliku Le Sacre-Coeur, štvrť Montmartre, kabaret Moulin Rouge, štvrť Pigalle, historickú stavbu Pantheon, najväčšie múzeum sveta Louvre, námestie Place de La Concorde, výlet loďkou po Seine, hrobku Napoleona a samozrejme Eiffelovu vežu.

Pridajte sa k nám

Chcete zažiť budúci ročník s nami? Rezervujte si zájazd na Tour de France alebo zájazd na French Open už teraz. Od roku 2012 sme splnili tisíce športových a cestovateľských snov:

ZÁJAZD NA TOUR DE FRANCEZÁJAZD NA FRENCH OPEN

a

a

a

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Cez čiaru: Ktorí vplyvní ľudia dláždili cestu Haščákovi a Pente?

Kto boli vplyvní známi a kamaráti na strane Penty?


Už ste čítali?