6 rád pri zájazdoch a vstupenkách na futbal

Autor: J&S Group | 5.2.2020 o 12:11 | (upravené 5.2.2020 o 13:30) Karma článku: 1,44 | Prečítané:  401x

Máte záujem o futbalový zájazd alebo by ste chceli kúpiť lístky na futbal? Pripravili sme pre vás 6 základných pomôcok pre ľahšie rozhodovanie.

VSTUPENKY

Oficiálna cena vs Predajná cena

Pri väčšine veľkoklubov treba byť pre kúpu oficiálnej vstupenky na futbal za oficiálnu cenu členom so zaplateným členským na celú sezónu. Aj táto podmienka však občas nestačí.

Na veľké šlágre má veľa klubov bodový systém. Najprv kupujú členovia s najvyšším počtom bodov, ktoré získali za kúpu futbalových vstupeniek na iné zápasy. Ešte pred nimi majú prednostne právo na nákup permanentkári.

Ak lístok kupujete cez iný kanál, cena bude vyššia ako oficiálna. Aj keď predajca kúpi lístky za "nákupku", v marži sú zahrnuté náklady s obstaraním vstupenky a celým procesom okolo predaja a doručenia.

Viagogo

V Googli vyskakuje pri hľadaní lístkov na futbal vo veľkej miere práve tento predajca alebo podobný typ stránky. Dávajte si pozor na 2 veci:

- konečnú cenu a doručenie.

Prvá cena na stránke nie je finálna. Po výbere lístkov sa treba preklikať až na koniec ku platbe. Tam uvidíte reálnu cenu a tá je v drvivej väčšine navýšená.

Buďte obozretní pri doručovaní. Veľa klientov nám volalo, že im lístky neboli doručené a nevedia sa dostať na štadión. Peniaze vám síce vrátia, ale na futbal sa nedostanete.

Miesta na sedenie

Ceny vstupeniek sú rozdelené podľa kategórií na štadióne. Opýtajte sa predajcu, či sú pri 2 osobách miesta vedľa seba a toto pravidlo platí hlavne pri kúpe 3 lístkov.

Trojičky sa tažšie zháňajú, keďže veľa lístkov je dostupných iba v pároch. Pri troch miestach sa dodávateľ môže vzdať jedného miesta a toto navyšuje konečnú cenu.

Doručenie

Iný klub, iné pravidlo. Bayern, Real alebo Barcelona a talianske tímy majú väčšinou PDF lístky. Dortmund, Arsenal, Liverpool alebo Manchester United členské karty a tie treba po zápase vrátiť. Na Chelsea alebo Manchester City sa dostanete s papierovými vstupenkami.

Tu ešte raz pozor na stránky ako Viagogo. Veľa z nich nemá pobočky v Európe a ani telefonickú linku. Čo ak vstupenky nebudú doručené?

ZÁJAZDY

Last minute neexistuje

Najlepšia cena pri leteckých futbalových zájazdoch je vždy cca tri a viac mesiacov dopredu. Sú lacné letenky a ubytovanie. Tieto položky sa s blížiacim sa zápasom zvyšujú, čo navyšuje celkovú cenu zájazdu.

Služby v cene zájazdu

Pri kupovaní zájazdu by sme sa opýtali nasledujúce logistické otázky:

- je ubytovanie s raňajkami alebo bez?

- bývate na úplnom kraji mesta alebo pri metre?

- ako sa dostaneme z letiska do mesta?

- ako ďaleko je štadión od hotela?

- je v cene aj delegát alebo niekto, kto nás v meste privíta?

- čo ak po zakúpení zájazdu ochoriem a nemôžem ísť?

Veľa cestoviek láka ľudí lacnými cenami, ale keď príde reálna ponuka, človek sa nad jej výškou nestačí čudovať.

Výhody Futbalovysen.sk

Skúseností máme od roku 2012 veľa a od leta 2017 ponúkame pre letecké zájazdy tri balíky: Smart, Premium a Exclusive.

SMART

Najlepšia cena - zahŕňa letenky, ubytovanie bez raňajok, vstupenky a pokyny.

PREMIUM

Najobľúbenejší balík v našej ponuke. K Smart balíku sú v cene aj raňajky, letiskové transfery, služby delegáta a cestovné poistenie vrátane storna zájazdu.

EXCLUSIVE

Balík pre tých, ktorí sa nechcú o nič starať. Nad rámec Premium balíka je v cene 4* hotel, taxi na hotel a späť, sprievodca na 6 hodín a prehliadka štadióna.

GARANCIA A ISTOTA

V cenových ponukách u nás uvidíte vždy konečnú cenu. Doručenie vstupeniek komunikujeme pri predaji a garantujeme doručenie.

Môžete sa na nás obrátiť 24 hodín denne, 7 dni v týždni. Naše členstvo v asociácií cestovných kancelárií a agentúr Slovenska (SACKA) garantuje dôveru a istotu pri zakúpení našich služieb.

Po prijatí vašej nezáväznej objednávky sa vám ozveme s aktuálnou cenovou ponukou. Stačí si len vybrať a splniť sebe alebo blízkej osobe futbalový sen.

a

PONUKA FUTBALOVÝCH ZÁJAZDOV

PONUKA ŠPORTOVÝCH ZÁJAZDOV

a

a

a

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?